Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában van olcsó de jó...

Rómában van olcsó de jó szállás? Saját tapasztalatokat és tippeket várok!

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Romai Szent Istvan Haz - Mi mindig itt szallunk meg, olcso, jo, kedves, magyar apacak (nem kell megijedni, teljesen ugy müködnek, mitn egy hotel), viszonylag közel a belvaros (egy busszal bejutsz, kb 15-20 perc alatt). Igenyes a szallas szerintem ennel több nagyon nem kell.

[link]

2010. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
És itt magyar nyelven is lehet beszélni az "alkalmazottakkal"?
2010. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elsö vagyok: igen, szerintem ez az egyik legnagyobb elönye, mert tenyleg midnenben szivesen segitenek, mindent elmagyaraznak, egy csomo kedvezmenyt biztositanak, pl ettermekbe is, es tenyleg kedvesek. De nem szolnak bele, hogy te reggel menjel imadkozni, meg ilyenek. Gyakorlatilag azonkivül, hogy apaca ruhaban vannak, semmiben nem különböznek egy atlag mondjuk 3 csillagos hoteltöl. Minden tiszta, rendezett, ha van meg ekrdesed, szivesen valaszolok, en mar eleg sokszor voltam naluk.
2010. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért...

Csak azért írok, hogy nekem is meglegyen ez a webhely, mert mi is készülnénk valamikor Rómába.

Mindenkinek jó utat :-)

2010. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

www.hotelborromeo.com

www.hotelbritannia.it

www.concordiahotel.it

www.hotelduetorriroma.com

www.hotelmozart.com

www.hotelsantanna.com

www.hotelalpi.com

Ezeket teljes biztonsággal ajánlom,jó utat! Én október utolsó hétvégéjén megyek.

2010. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Első!

Köszi az infot, bár nem én kérdeztem, de ez most nagyon jól jött:)

2010. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom ajánlani amit az első írt, mi is ott voltunk pár éve, jó hely, tiszta (bár semmi extra, aludni meg zuhanyozni tökéletes), kedvesek az apácák. :)
2010. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mi is az apácáknál voltunk idén! igaz csak aludni és tusolni jártunk haza de arra tökéletesen megfelelt.mindenki magyar, szóval semmi gáz!bármit kérdeztünk hogy hogy kell eljutni vhova, segítettek mindenben. a belváros egy kb félórás buszozás , a reggeli csúcsforgalomban volt 45 perc is. még bérletet is tudtunk náluk venni amivel közlekedtünk (metró,busz). ráadásul mi akciós időszakban mentünk szóval kb 32 ezerért töltöttünk el 6 napot...
2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Első, köszönöm a választ!!! Apósomék nem jól tudnak angolul (sem olaszul), és mindig bajlódnak a szálláson.. de akkor ezt ajánlom majd nekik :)
2010. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Itt nézz szét, nem csak szállás hanem olvasnivaló is van Rómáról: [link]
2014. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!