Kezdőoldal » Utazás » Európa » Turistaként szerintetek...

Turistaként szerintetek Csehország vagy Horvátország a drágább célpont?

Figyelt kérdés
Ha Csehország felkapottabb részeit (Prága, Karlovy Vary, Český Krumlov) hasonlítjuk össze Horvátország felkapottabb helyeivel (Isztria, Dubrovnik, Split), illetve ha a két ország kevésbé felkapottabb helyeit hasonlítjuk össze.

2023. szept. 7. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet összehasonlítani. Nem is kell. Először elmentek az egyik helyre, utána a másikra. Nem egy nagy ügy.
2023. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én Csehországot drágábbnak éltem meg. De ez sok mindentől függhet, ki hol eszik/vásárol, milyen helyeket látogat meg, milyen minőségű szállást foglal, főszezonban megy-e stb.
2023. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Egy újabb értelmetlen kérdés, amire nem is lehet értelmesen válaszolni.
2023. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem Horvátország drágább.
2023. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15 éve élek Csehországban, elöször Karlovy Vary majd Prága, nyaralni viszont a legtöbbször Horvátországba járunk, most éppen Splitben voltunk. Csehország még helybeliként is drágább, hogy szállásra nem kell költeni, meg tudok fözni itthon, sok appot használok vásárlásokra. Vary meg kifejezetten az orosz milliárdosok pénztárcájához van szabva, mármint nem vagyunk csórók, szívesen költök minöségi cuccokra, járunk étterembe, de egy nyamvadt pizzáért azért nem fizetek akkora árat. Ellenben Horvátország iszonyat olcsó, éttermek, bevásárlás, programok, ruhák, fodrász stb
2023. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!