Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes hétvégente hazajárni...

Érdemes hétvégente hazajárni Németországból?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Az se mindegy, hogy hová. Münchenből Győrbe vagy Hamburgból Debrecenbe?
2023. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nürnbergből Miskolcra.
2023. szept. 8. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy kb 10 órás út, ennek megfelelő költségekkel...nem érdemes.
2023. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Embere valogatja, hogy kinek mi az erdemes. Amit szemely szerint en erdemesnek tartanek egy hetvegere, az egy max 3-4 oras ut egyik iranyba. Ez a te esetedben autoval es vonattal is szerintem kiesik. Repulonek nem nezek utana, de meg ha van is jarat Nurnbergbol Kassara vagy Debrecenbe, ezzel is valoszinuleg 4-6 ora eltelik, ami ugyszint a nem erdemes kategoriaba kerul.
2023. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt. Gondolj bele: a bruttó 3 órás és 10000 Ft-os körön belül eső Budapest-Miskolc/Debrecen/Pécs/Szeged távokon ingázók is igen gyakran kihagynak 1-2-3 hétvégét is. Egyszerűen az ember megszokja a távolságot az otthonától és nem veszi nyakába az országot, világot, pláne egy olyan érában, amikor a távolsági kapcsolattartás sosem volt olyan könnyű, mint manapság. (Azért a nődet vidd magaddal.)
2023. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én úgy szoktam, hogyha van értelmes áron repülőjegy, akkor hazaugrok. Nekem ez így 3-4 óra szokott lenni, de neked több lenne.

Ilyen távon max. hosszú hétvégékre és ünnepekre mennék haza.

2023. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, miért ugranál haza.


Ahogy a többiek vázolták, csak úgy hétvégézni aligha éri meg az idő, energia és költség befektetést a megmaradó pár óra, amit itt tölthetsz - főleg mert így normálisan pihenni sem tudsz és ezért hét közben egyre fáradtabb leszel majd, ráadásul ilyen extra költséggel megtakarítani is jóval nehezebb, mert egy rakás pénzt elégetsz az extra haza járkálásra.


Ha van valami sürgős/fontos elintézni való (amit hétvégén el is lehet intézni), vagy súlyos beteg/idős hozzátartozó, akivel ki tudja, meddig lehetsz még együtt, vagy kis gyereked van itthon, akinek nem akarsz kimaradni a gyerekkorából, mert irtó gyorsan felnő, akkor akár lehet is valamennyi értelme a haza járkálásnak, de mérlegelni kell, hogy pontosan milyen áron mit is kapsz vele, hogy hazajössz.


Hogy mi mennyire fontos és mennyit ér számodra, azt neked kell eldöntened.

2023. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát jönne a 🍆om 😂
2023. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne egy kisfiam/kislányom (férj v. feleség) aki(k) hazavárnak és ezzel megmenthető a távházasság a széteséstől, akkor sztem megéri a pénz és az erőfeszítés.
2023. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Nem. Túl sok, idő, energia, pénz!
2023. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!