Kezdőoldal » Utazás » Európa » El lehet jutni közvetlen...

El lehet jutni közvetlen vonattal Ausztriába?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tervezek Salzburgba, Bécsbe és Grazba (bécsi átszállással) menni, viszont nem tudom, járnak-e már a vonatok (nem tudok kiigazodni a máv honlapján, bocsi😭). Amelyik vonatok közvetlennek vannak írva, tényleg már közvetlenül, pótlóbusz nélkül közlekednek?

Nem a napokban utaznék, viszont most vannak jó áron jegyek.


jan. 4. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Most az van, hogy a soproni és szombathelyi IC-k pótlósak Bp-Tatabánya között, de a nemzetközi vonatok közvetlenek Bécs és Budapest között.
jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Regiojet
jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Bécsbe van egy csomó közvetlen vonat. Salzburgba már csak 2-3 vonat van naponta közvetlenül, de bécsi átszállással oda is rengeteg opció van.
jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tehát a nemzetközi vonatok járnak gond nélkül? Salzburgig is? Bocsi az értetlenség miatt😅

#2, néztem a regiojetet is, viszont az átszállásos és 2-szer annyiba kerül a jegy, mint a MÁV-nál (Salzburg esetén, Bécsbe tök jó áron van).

#3, igen, néztem én is. De a közvetlen Salzburgi például tök jó időközönként indul:))

jan. 5. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Mennek gond nélkül de előtte sem volt nagy dolog. Kitereltek az állomás elé ott felszálltál egy buszra az meg vitt a következő állomásra. Az egyetlen gond az átszállásokból adódott pl Bécsben úgy kellett kalkulálni hogy emiatt később ér be a vonat.
jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Járnak átszállás nélkül minden órában a Keletiből.
jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!