Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás Split -ben vonattal...

Nyaralás Split -ben vonattal utazva?

Figyelt kérdés
Oda szeretnénk utazni a nyáron. Tapasztalatokat szeretnék megtudni az utazásról, a városról, hol érdemes szállást foglalni stb. Aki volt így nyaralni, milyen élményei voltak?

ápr. 15. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kocsival voltunk tavaly előtt. A város nekünk annyira nem jött be. Az óváros brutálisan tömve van és iszonyú büdös. Mert arra a részre ömlik ki a szennyvíz a tengerbe. Gusztustalan. Örülnék, ha visszamehetnék az időbe és inkább Trogirba mentünk volna. :D
ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 2016-ban voltunk vonattal Splitben, a vonatozás bejött, de a város nem egy nagy szám, egynek elment, de nem hagyott bennünk mély nyomot.

Ami nagyon tetszett, az a Kryka Nemzeti Park, ott egynapos szervezett túra keretében voltunk, meg elmentünk Klisszába sima menetrendszerinti busszal, az is tök szép.

Ja, és a vonaton éjszaka nagyon be kell zárkózni, mert arra még mindig divat, hogy felszállnak csak azért, hogy kirabolják az alvó utasokat, de ezt úgyis elmondja a kaller gondolom nektek is 😀

ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elég régen voltam, nem tudom vannak-e még szobás nénik. Vonattal mentem többször is és nem nagyon kellett szállást keresni, mert ott álltak a peronon a bácsik, nénik és 100 féle nyelven kántálták hogy szoba :D Mindig ilyen helyen aludtam. Egy szoba meg egy fürdő, mi kell több? Az ember úgyis csak aludni megy a szállásra.
ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!