Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban manapság mennyi idő...

Londonban manapság mennyi idő alatt lehet találni munkát?

Figyelt kérdés
Belvárosban, középfoku nyelvtudással. Pár hét múlva mennénk ki hosszú távra, szállás már megoldva 1 hónapra. (elsősorban kint élők válaszait várnám.) Köszönöm
2010. nov. 4. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én már nem Londonban hanem egy angol vidéki városban élek,de azt tudom,hogy Londonban sokkal nehezebben találsz melót még nyelvtudással is. Legalább 2-3 hónapot számolj rá,de az is lehet,hogy több idő kell..Vidéken könnyebben találsz melót..Londonban nagyon sokan keresnek állást,és nemcsak magyarok..
2010. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Attól is függ, hogy milyen munkát keresel, de én másfél hónap alatt találtam melót.(webprogramozó vagyok.), Bár nekem nem volt sürgős, mert au-pairkedtem, és a munka keresés közben volt szállásom+zsebpénzt kaptam.
2010. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
én 1 hét alatt találtam állást. először igaz csak egy raktárban. ha nagyon akarsz akkor találsz. először is nyomtass ki jó sok önéletrajzot és azon a környéken ahol laksz, vidd be minden olyan helyre ahol esetleg dolgoznál (még akkor is ha nem hirdetnek állást) én plegy konditerembe is bevittem és be is hívtak rá pár napra interjúra és igaz nem akkor rögtön de rá egy hónapra oda is felvettek volna.
2010. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10:34 ha nem túl indiszkrét a kérdés de amúgyis anonim az oldal, mennyit keresel?
2010. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12:03-nak!


évi 26.000 font-ot+bónusz+25 nap fizetett szabadság

2010. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eleinte bármilyen melot elvállalnék amig nincs jobb!más tapasztalat?
2010. nov. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!