Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyikben laknál Budapest...

Melyikben laknál Budapest vagy Bécs?

Figyelt kérdés

melyikben laknál Budapest vagy Bécs?

+miért?


2010. dec. 5. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
hát Bécsben, noha hányinger kerülget a nyelvtől, amit beszélnek, nem szívesen tanulnám meg, de ott van rá esély, hogy olyan fizetést kapok, amiből lehet 1-ről a 2-re jutni.
2010. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Budapest, mert tudnék kommunikálni :)
2010. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Budapest. Ausztria valahogy nem tetszik. Ha már külföld, akkor Németország, de előbb Budapestre költöznék, hiszen tőlünk nyugatra sincs kolbászból a kerítés.
2010. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Bécs, mert nyugodtabb, langyibb. És tökre élvezném még azt is hogy nem értem a nyelvet, legalább nem hallom amikor trágárkodnak. Szerintem kalandosabb, mint Pest meg hát tisztábbak az utcák.
2010. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha saját lakásban élhetnék, akkor nekem Bp is megfelelne.
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Budapest. Ha már külföldre költöznék nem Ausztriát választanám.
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Salzburgban, Bécs túl sokban hasonlít Budapesthez
2010. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel budapesti vagyok,így kipróbálnám Bécs városát is,bár nem álmaim városa....
2010. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Budapestben.
2010. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Budapesten a kettő közül. Bécset mindig kicsit lelketlen, halott városnak érzem, a pasik ingben buliznak és kicsit feszélyezve érzem ott magam. Valahogy a hely hangulata és én nem illünk össze.

Budapest a maga koszosságával, azzal, hogy egymás mellett van egy omladozó és egy vadonat új ház sokkal szerethetőbb. Valahogy itt sokkal inkább lelkük van az utcáknak, hangulatuk, pedig tudom énis, hogy tényleg büdösebb, koszosabb, romlottabb az egész.

De ha mást is lehetne választani, akkor még ennél is kaotikusabb helyen élnék, ahol összevissza épülnek a házak és girbegurbák az utcák :)

2010. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!