Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest/Bécs/Prága?

Budapest/Bécs/Prága?

Figyelt kérdés
Tedd szépségi sorrendbe ezt a három várost!
2011. júl. 14. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bécs-Prága................................Budapest
2011. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 1)Budapest 2)Becs es Praga nekem 3.-ik mert meg soha nem voltam ott de viszont ugy hallotam,hogy nagyon szep väros(nenikem volt ott) es älitolag Präga nagyon hasonlit Budapesthez
2011. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:16

Hasonló, csak nincs tele csövessel, meg cigánnyal, meg huligánokkal, meg zsebesekkel, meg nincs mindenhol hugyszag, mint kedves fővárosunkban.

2011. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt azert nem mondanäm,hogy mindenütt hugyszag van...En multkor voltam bennt a värosban (nem pesti vagyok) es csodälkoztam,hogy milyen tiszta minden es milyen szepen felujitottak csomo mindent.En igy szeretem Budapestet ahogy van :)
2011. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%

Ugyan emberek.

Ez kb. olyan hogy nem szeretem a fasírtot, mert ez nem gömb alakú mint a képen.

Maga a városunk gyönyörű, csak ugye..hát igen...sok "feltét".

BP-Bécs-Prága (bár utolsóban nem jártam. még.)

13/f

2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

BUDAPEST-PRAGA-BECS

Orulhetnenk hogy ilyen szep fovarosunk van!Amugy mas orszagokbol meg ide akarnanak jonni!Szoval ennyi!

2011. aug. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem Németországból, meg a gazdag nyugati országokból senki se vágyik ebbe a csöves Magyarországba.
2011. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kardos47 válasza:
Prága belvárosában olyan húgyszag van, hogy az eképesztő. Igénytelen szar hely. Vagy beülsz valami trendi kávézóba drágán, vagy mész a parkokba a csövesek közé. Ez a két lehetőséged van, ha le akarsz ülni valahova pár percre.
2019. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!