Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hol vannak a norvégok?

Londonban hol vannak a norvégok?

Figyelt kérdés
Pl mint a kínaiaknak a china town :D
2010. dec. 17. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Norvégia lakossága alig haladja meg a 4,5 milliót, Kína lakossága meg tudtommal olyan 1 milliárd 300 ezer körül van :D
2010. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, de ez nem válasz a kérdésre
2010. dec. 17. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel utaltam rá, hogy nem hiszem, hogy volna a norvégoknak külön részük...
2010. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, de ha külön részük nincs is a városban, de valahová csak összejárnak, nem? Vagy hol lehet látni a legtöbb norvégot Londonban?
2010. dec. 17. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A norvég napokon a Tescoban. :)
2010. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A viking múzeumban, és hering árusoknál gyakoriak.
2010. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
a norvég negyedben LOL
2010. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira összejárnak mint a magyarok...Vannak páran akik összejárnak,valószínű hogy valakinek a lakásában buliznak vagy egyik kedvenc kocsmájukban...

A magyaroknak sincs külön negyedük...Köztünk is vannak akik összejárnak ,és vannak akik a másik magyar előtt titkolják,hogy magyarok...

2010. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van pár hoszonéves norvég ismerősöm, akik azért költöztek Londonba, mert unták Norvégiát. Nekem az a tapasztalatom, hogy egyáltalán nem keresik más norvégok társaságát, szóval csak elvétve lehet velük találkozni, csoportosan nem:)
2010. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!