Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba utaznék a párommal 2...

Londonba utaznék a párommal 2 éjszakát töltenénk ott. Tudtok nekem ajánlani olcsó szállást?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelnünk? Milyen környéken érdemes megszállni ( ha este sétálni támad kedvünk, épp bőrrel megússzuk :D).


Egyéb észrevételek, jó tanácsok is jöhetnek !


2011. febr. 25. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugat Londont válasszátok! É-K-D elég veszélyes sok a nem megbízható ember hogy szépen fogalmazzak.

Hammersmith, Chiswick még kettes zóna közel van belvároshoz tiszta szép környék sok étteremmel itt lehet éjszaka sétálni Kensington szintén jó de talán drágább. Szerintem 25 fontért kaptok is szállást reggelivel és nem lepukkant helyen! Közlekedés jó! Üdv Ny.Londonból

2011. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szabó Etelka 0044/2089697669 Liddell garden 15Ł/éj


Bánáti Mariann 0044/2089928206 North Acton metro station -től 10 percre 15Ł/éj (változhat)


Etelka néni a legédesebb ember a világon! Mariann-nál egyszer laktam, az is teljesen jó hely, de előbbit javaslom!


Remélem, a telefonszámok még élnek, Etelka néninél egy éve voltam utoljára, Mariann-nál pedig másfél.


Esetleg ha ők nem adnak már ki, vagy esetleg nincs hely náluk, akkor:


[link]


a kommenteket ajánlom átfutni, a legfrissebbeket főleg, de a régiekben is vannak hasznos információk.


Remélem, segíthettem! :) És végül írd meg, mi lett!

2011. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!