Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó szállás Londonban?

Olcsó szállás Londonban?

Figyelt kérdés
4 hétre mennék júliusban egy nyelvtanfolyam idejére, kiadó szobát keresek. Kb 100 font/hét körüli árakat gondoltam, de nyitott vagyok mindenre.
2011. márc. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni, de 4 hétre nem nagyon adnak ki szobát. Vagyis kiadják, de 2 hét depozitot ki kell fizetni (szóval elég sokba lenne), meg általában kell lenni munkahelyednek stb. Nézegesd az iwiw aprót (állitsd át Londonra az iwiw városodat), illetve próbálkozz a www-gumtree.com-on. Sok sikert!


vagy esetleg keresgélhetsz student hostelt, ott kb 20 font/éjszaka áron kapnál szállást. Nem tudom, ez a variáció mennyire érné meg neked. Esetleg valakinél kanapét "bérelni"?

2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez egy tök szép oldal és a keresőben lehet találni olcsó hosteleket! [link]
2011. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!