Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Franciaországba...

Milyen az élet Franciaországban? Melyik városba érdemes kiköltözni? Hol a legmagasabb az életszínvonal? ) azt hallottam hogy Párizs elég drága)

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A legmagasabb életszínvonal Párizsban van. Párizs drága, de ha el tudsz helyezkedni a szakmádban(ami nem tudom hogy mi) akkor nem olyan vészes.
2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
sok a néger meg a paki....
2011. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pakik Angliában vannak. Franciaországban inkább észak-afrikaiak
2011. aug. 28. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


itt van pár blog kint élők által írva


[link]



ezek biztos hiteles infók:)

vannak köztük egész humoros blogok is:)

2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első és 3. válaszolónak :D
2011. aug. 28. 17:38
 6/7 rekafranciábol válasza:
100%

[link]


nezd meg ezt

2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy Parizsban olyan hude magas eletszinvonal lenne. Lehet hogy 2011 korul meg igy volt, bar en ezt nem tapasztaltam.

A fizetes talan 10-20%-al nagyobb Parizsban, de a lakberek durvan haromszor-negyszer akkorak mint pl Toulouseban.


Azzal szamolj, hogy egy atlag fizetesbol nem tudsz Parizsban lakast berelni, mivel a netto fizetes harmadaig engedik hogy kivegyel (hacsak nincs kezesed), az meg nem eleg meg studiora sem.

En eleg jol keresek, kb haromezer euro netto, de meg igy sem tudok Parizsban lakni, csak kint a feneben 5. zonaban, mivel van csaladom is es tobbszobas lakas kell.

2015. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!