Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges-e 16 évesen nyári...

Lehetséges-e 16 évesen nyári diákmunka Angliában?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és alapfokon beszélek angolul.

Kimennék nyáron dolgozni, hogy pénzt szerezzek és a nyelvet jobban elsajátítsam.Kapnék-e munkát? Esetleg valami jó tanács? A nővérem 2. éve él kint neki van munkája csak nem szeretnék a seggébe bújni (persze segítene ha kimennék). Előre is köszönöm. :)


2011. szept. 3. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nyár a legszarabb a munkakeresésre, mert ilyenkor rengeteg egyetemista is munkát keres, akik pedig az alapfoknál jobban beszélik a nyelvet és elsőbbséget élveznek mindenkivel szemben! De mivel van kinn rokonod, ezért kimehetsz megpróbálni, mert a lakhatásra legalább nem kell fizetned! Ha viszont úgy mész ki, hogy a lakhatásod sincs biztosítva, akkor abból nem jössz ki pozitívan, mert minimálbérből nem tudsz annyit félretenni egy nyár alatt! (Tudom, én is dolgoztam minimálbérért, max 150 fontot tudtam félretenni havonta, de annak egy része neked elmenne hazaútra!) Azért csak próbáld meg, veszteni nem vesztesz vele, legalább világot látsz! Sok sikert!
2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó értem. hát köszönöm :)
2011. szept. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!