Kezdőoldal » Utazás » Európa » Diákmunka Angliában?

Diákmunka Angliában?

Figyelt kérdés
Februárban megyek 1 hónapra ki angolt tanulni (már tudok, de fejlődni megyek). Hogy keressek kint munkát? 17 éves lány vagyok. Takarítás, recepciós,stb. Bármi érdekel, igazából mindegy csak munka kéne. Van ötletetek?
2010. szept. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy fogsz 1 hónap alatt munkát találni..Ahhoz azért egy kicsit több kell..A fiam például itt tanul kint.Itt érettségizett,és most újra tanul(szakmát) de neki is legalább 3 hónap kellett míg talált diákmelót..Pedig ő elég jól beszél angolul..
2010. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ma 16:06

ledobott..

Szóval ha tudsz inkább valami ismerős segítségével gyere ki,aki tud szállást,és munkát is intézni neked..Így sokkal több esélyed lesz...Az igazság az,hogy a február nem diák hónap..Általában a kinti diákok vagy dolgoznak már,vagy ők vannak előnyben...Inkább keres olyanokat akik kint élnek,és segíthetnek...

2010. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
au pair-kedésre gondoltál már?
2010. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18 eves kor alatt nem dolgozhatsz kulfoldon!!! Torveny irja elo sot fel sem veszik az adataidat. Nekem egy nappal a szuletesnapom elott nem engedtek regisztralni mert meg nem voltam 18!!!
2011. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

00:54

Ez nem igaz!!! Szallodaban takaritok, eddig tobbszor dolgoztak nalunk 16, 17 eves Lengyel, meg Litvan lanyok. Most is van egy 17 eves.

2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!