Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Dél-Franciaországban...

Milyen Dél-Franciaországban (Nizza, Marseille, Lyon) az élet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

mediterrán :)

konkrétum?

2011. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Párizzsal összehasonlítva? Miben hasonló, miben más?
2011. okt. 12. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsobb de veszelyesebb kicsit, Marseillevel legyel ovatos,foleg este!!!
2011. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam, hogy párizs is veszélyes
2011. okt. 13. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

marseilleben és párizsban is többször voltam. párizst én is veszélyesebbnek tartom :D

marseillenek nincs jó hire franciaországon belül se a sok afrikai bevándorló miatt...

ennek ellenére nekem a kedvenc városom :) jóval olcsóbb az élet, a klima jobb, az emberek nyitottak, gyönyörű strandok és kirándulóhelyek vannak arrafelé, persze ha jó munkát akarsz akkor párizs...

2011. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kevés délen a munkalehetőség?:/
2011. okt. 13. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, kevesebb mint párizsban és a fizetés sem ugyanaz... de ettől függetlenül ha jó szakmád van el lehet helyezkedni.

egyébként a franciáknál is jellemző ez a centralizáltság mint nálunk, gonolj bele nálunk mi van, ha jó munkát akarsz pestre kell menni.

2011. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen delen keves a melo,kiveve ha nem drogdiller akarsz lenni abban a szakmaban van lehetoseg del franciaorszagban...! Nem vicc tenyleg veszelyes inkabb Parizs,de csak ha tudsz Perfekt franciaul,kulonben nincs eselyed!!!
2011. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!