Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anyukám Angliába készül...

Anyukám Angliába készül Hotelbe dolgozni. Ha kimennék vele és a hotelben laknék vele kaphatnánk valamilyen kedvezményt? Az árból.

Figyelt kérdés
lehet nem jó a kategória de nem tudtam hova írjam ! :/

2012. jan. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Már miért kapnál kedvezményt? Nem hotelban kell lakni, hanem szobát kell bérelni.
2012. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Anyukád dolgozni fog a hotelben, nem lakni. Lakni bérelt szobában fog. Két személyre pedig drágább a szobát fizetni, mint egyre. Nem értem, milyen kedvezményre számítasz, a két fő az két fő.
2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem.

Anyud hotelben takarítana,és te kimennél ugyanabban a hotelben akarsz hosszabb távon lakni vagy csak látogatóba mennél??

Csak mert ha hosszabb időre vennél ki hotel szobát,akkor a gatyád is rámegy,mert nem olcsó 1 éjszakára sem.

Ha csak látogatóba akkor is annyit fizetsz mint bárki más idegen aki szobát akar kivenni.

Anyukád nem a hotel alkalmazottja lesz,csak ott fog takarítani.Valószínű,hogy egy alvállalkozónak fog dolgozni.

Így a válasz: Nem fogsz semmi kedvezményt kapni..

2012. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen hotel. Ha egy elegáns, drága hotel, akkor oda be se nagyon engednek Téged, hiába dolgozik ott az anyukád. Ha viszont egy középkategóriás, olcsóbb hotel, netalán vidéken, akkor lehet, hogy adnak neki egy padlásszobát, ahol egy darabig Te is elalhatsz ingyen (azon a címen, hogy kell fordíts vagy segítsz neki). Minden a tulajtól függ.
2012. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!