Kezdőoldal » Utazás » Európa » A KRKA nemzeti parkot gyalogos...

A KRKA nemzeti parkot gyalogosan kb. mennyi idő alatt lehet körbejárni?

Figyelt kérdés

nem lóhalálában, pihenőkkel együtt, órára gondolok.

Plitvice majdnem leghosszabb útvonalához képest mennyivel rövidebb?


2012. júl. 17. 14:33
 1/4 anonim válasza:

Kényelmesen sétálgatva kb.másfél-két óra.A park távolabbi részén van még egy kis sziget kolostorral és még egy vízesés,de oda kishajóval viszik a látogatókat mert gyalogosan messze van.

Ott mi nem voltunk így azt nem tudom,de a fő látványosság a Skradin vízesés és környéke,ezt ajánlom. Fürdőruhát vigyetek,ne hagyjátok ki a vízesés meletti fürdőzést,páratlan élmény!

2012. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy 2 óra kell, nagyon szép, és tényleg lehet egy kicsit strandolni is. Van egy étterem is, ahonnan rá lehet látni a vízesésre, ott érdemes legalább egy sört meginni.
2012. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és kb milyen messze van a másik vízesés?

mert nagy túrázók vagyunk, szóval nem lenne gond nekünk.

2012. júl. 18. 12:36
 4/4 anonim válasza:

Gyalog nem tudom lehet-e odamenni, de az ottlévő legszebb vízesést csak hajórol lehet megnézni.Az alábbi linken erről többet is megtudhatsz.

[link]

És egy kép róla (Roski Slap): [link]

2012. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!