Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez mit jelent? 129 Forint egy...

Ez mit jelent? 129 Forint egy repülőjegy?

Figyelt kérdés
A ryanar oldalán beirtam hogy Budapest Brüsszel és odautnak 129 HUF-t írt ki. akkor ennyi a repülőjegy oda? [link]
2012. nov. 10. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden jegy kerül ennyibe, járatonként úgy saccolom, hogy néhány tíz helyet adnak el ennyiért és persze nem is minden útvonalra lehet kifogni ennyire olcsón. Lehet, hogy a 129,- Ft-os jegy néhány nappal később már 20.000,- Ft lesz.
2012. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2%
Egy kicsit számoljunk! 100 utas van a gépen az 12900Ft!2 millió forint a kerozinköltség, azt miből fizetik ki?
2012. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy 100 utas van a gépen és a 100 jegy 129,- Ft-ba került? Épp az előbb írtam, hogy e helyeknek csak egy kicsi részét adják el ilyen olcsó jegyáron.
2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ennyi egy jegy.

Mi a hosszúhétvégén voltunk Milánóban.

Oda-vissza 198ft volt a jegy,vagyis egy útra 99ft.

Erre hozzájön még az esetleges bankkártya díj(mc prepaidom van,úgyhogy nekünk még ez se jött hozzá),illetve esetlegesen feladandó poggyász díja,de 3 napra nekünk ez se volt.

Szóval ketten 400ftért utaztunk:)

2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Off elnezest de nagyon erdekel,mert korulottem mindneki utazott mar 1-2000 forintert,de nekem meg nem sikerult:)

Attol kerdeznem ,aki ilyen olcson repul,hogy az, hogy van ez a bankkatyad az mentesit az adminisztracos koltseg fizetese alol is? Mert nekem azt is ra szoktak tenni. Tovabba te mikor szoktad nezni ezeket az olcso jegyekt?bizonyos idopontban vagy veletlenszeruen?Ugy szeretnek mar vegre kifogni en is egy ilyet:)Koszi a valaszt es a segitseget elore is:)Amugy baromi ugyes vagy ennyiert elrepulni egy hosszuhetvegere...nem semmi:)en is akarok:)Bocsi az offert!

2012. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
bocsanat az elirasokert,gyermekeim kicsit szetnyomkodtak a billentyuzetem,es nem veszi be sokszor a betuket:)
2012. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónappal előre érdemes nézni a jegyárakat, most is vannak olcsó jegyek pl. januárra.


Prepaid Mastercard-dal történő fizetés esetén nem számolja fel az adminisztrációs díjat, legalábbis egyelőre.

Olyan pletykák vannak, hogy ez lehet meg fog szűnni és az adminisztrációs díjat beépítik a jegyára, de még ez nem biztos.

2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban egy-két hónappal azelőtt érdemes nézelődni.

Legtöbbször a hétköznapi jegyárak az olcsóbbak,de hétvégén is ki lehet fogni.

Prepaid MC a bankodnál tudsz igényelni.

Hozzáteszem a nagyon-nagyon olcsó jegyeket általában Milánóba,Brüsszelbe,Franfurtba,Marosvásárhelyre lehet kifogni,nyilván ha Mallorcát,Londont,Korfut nézed más a helyzet.

2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Az milyen már hogy az egyik legkorrektebb válasz 0%-t kapott? Miért? Aki nem ért hozzá minek pontoz?? És igen én is sokat repültem már idén és sose fizettem 1500nál többet, de persze sok 99forintos is volt, de még 49 is. Wizznél pedig egy rakás 290 forintos van, még Barcelonaba is volt ilyen olcsón. És tényleg: amíg ti hitetlenkedtek addig mi repülünk. Privátban szívesen segítek bárkinek. :)
2012. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez pontosan azt jelenti, hogy annyiba kerül a repülőjegy egy útra arra az adott napra. Persze ha nincs pp mc kártyád és nem találsz senkit akinek van (ez azért annyira nem nehéz feladat pedig...) akkor rájön az admin díj (2e Ft)
2012. nov. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!