Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon félek! Valaki segítsen....

Nagyon félek! Valaki segítsen. Okkal félek?

Figyelt kérdés
A családommal kiköltözünk Közép-Angliába, Stoke-on-Trent-be. Nagyon félek, mert annyira nem beszélem jól a nyelvet, és nagyon sok rosszat hallottam... Beteg, aberrált emberek, nagyon sok a kövér... Füves, drogos, alkoholista gyerekek, és felnőttek is az utcán, avagy otthon.. Nem veszik komolyan az autós közlekedést, és akár ittasan is vezethetsz. Nagyon sok furcsasággal találod szembe magadat, viszont azért van rendes munka.. 14 éves vagyok, és ezeket hallottam, olvastam, vagy mondták ott élők.. Mit tehetnék? Féljek? Nagyon kiszeretnék menni, mert az Egyesült Királyság az egyik úti célpontom, a "Egyszer ide elfogok jönni" listámon.. Ki is szeretnék menni lakni, csak ez a sok rossz... Hogyan kezeljem? Esetleg valaki jót, vagy valami biztatót? Mert nagyon félek.. Én tudom magamról, hogy nem fogok szerekhez nyúlni és semmi ilyesmi.. De nem tudom hogyan kezeljem majd az új iskolát, és az új "környezetet", az új társadalmat amiben élni fogok.. VALAKI SEGÍTSEN! (14/L)

2013. aug. 26. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Hülye emberek mindenhol vannak. Drogosok, füvesek Budapesten is vannak éppen elegen. Autós közlekedésről csak jókat tudok mondani, sokkal nyugodtabb a vezetési stílus itt, mint otthon. Nyugi, semmivel nincs több veszélyes, idióta ember itt, mint Magyarországon. Túlságosan gyerek vagy még, ne a TV-ből informálódj, szeretnek ferdíteni. 5,5 éve élek Londonban, vannak érdekes arcok, de hol nincsenek? Sok a kövér? És? Nem esznek meg! Egy országot azt tesz élhetővé, hogy meg tudsz élni a fizetésedből tisztességesen. A többi mellékes.
2013. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmék Közép-Angliában élnek, persze nem kolbászból van a kerítés és mindenki vagy atomfizikus vagy szívsebész, de közel sem ennyire tragikus a helyzet.


Közlekedés sem ennyire vészes ahogy leírod. Ne parázz, egy kicsit túlzás amit írtál.

2013. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most jöttem haza Horvátországból és az ott tapasztalt közlekedési morál igencsak elmarad a magyartól is. Nem használják az indexet csak ímmel-ámmal, félnek a 2 sávos körfogalom belsejében haladni, de ez kutyatöke ahhoz képest, hogy a zebránál te állhatsz órákig is, nem fognak átengedni csak ha egy lemaradó elé be tudsz lépni és akkor is rosszallóan néz.
2013. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!