Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia lakás kérdés! Tegyűk...

Bikfic999 kérdése:

Anglia lakás kérdés! Tegyűk fel, kint Angliába veszek egy lakókocsit, lehetséges lenne abba élnem?

Figyelt kérdés
egyedül mennék ki mentőszakápoló vagyok nézegettem a kinti lakbéreket nos hát igen magassak, érdekelne ha vennék kint egy lakókocsit amibe zuhany vc fűttés is van. meg lehetne- e oldani hogy hoszabb ideig abbal lakjak lelehetne e vele parkolni, nem zavarnának-e el vannak-e erre szabályok előre is köszönöm

2014. jan. 11. 00:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

Különben meg az is hamis adat hogy nincs meló. Mindenhol van meló csak képesnek kell lenni megtalálni és elvégezni azt a megfelelő módon. Mehetsz te bármelyik országba ha ilyen beállítottságú vagy. Ha látják rajtad hogy lelkes vagy akkor mindig megtalálod a helyed a világban.

Miért mondják hogy nincs munka? Pofon egyszerű, nem fogja azt mondani hogy "béna voltam mert nem találtam munkát"... Ha igaz lenne hogy nincs munka, akkor már rég nem jönne ennyi ember Angliába sok országból. Ez azt hiszem alá támassza az én teóriámat. Meg hát én is úgy jöttem ki hogy nem tették alám a munkát és a pénzt. Volt olyan 300-400£-om és kijöttem mert már jobban féltem otthon maradni mint kijönni. A magyarok jól és folyamatosan meg vannak félelmítve hogy csak maradjanak a seggükön. De mondjuk ez engem csöppet sem érdekel. Aki fél lépni az éljen nyomorban. Bennem volt mersz feltenni mindent egy lapra mert tudtam hogy ha otthon a két munkahelyemmel (párhuzamosan) napi 18-20 órákat is robotoltam akkor simán felfigyelnek rám itt kint is. És a sejtésem helyt állt. Ma már több ember keres meg munka ügyben (mondjuk kit nem keresnek...) és embernek adok munkát a vállalkozásomban. Pedig ez mindössze csak egy reklámozási cég akik segítenek a környékbeli vállalkozóknak, kezdőknek és nagyobb cégeknek a forgalom növekedésében.

Szóval ha azt hallod valakitől, hogy valami nem elérhető, tudd, hogy

1: lehet hogy csak ezt hallotta és tovább adja ami lehet hogy nem is igaz

2: tapasztalta! mikor is az igazság az, hogy ő BÉNA volt megtalálni (valamit) vagy megállni a helyét valahol. Ennyi!


Én kezdettől fogva ezzel foglalkozom és nem vagyok valami zseni! Épp olyan ember vagyok mint te vagy bárki más csak én lelkes vagyok és szeretem a munkámat. Szeretek segíteni és szeretem ha értékelnek engem. Ennyi!


Elvégre ez is egyfajta boldogság... értitek..

2014. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egy példa egy "lelkes" emberről:

Én amikor kijöttem már jó pár éve nem vezettem autót. És otthon is csak fél évig vezettem. Sosem érdekeltek az autók.

Tavaly augusztusban meg vettem egy terepjárót mert már nagyon kellett a munkámhoz. Addig nem volt autó a vállalkozásomban. Képzelhetitek... semmi rutinom sem volt és pláne nem bal oldalas angliai szabályos vezetésből.

De a szükség nagy úr alapján megtanultam magamtól!... pedig először még azt sem tudtam hogy kell tolatóba tenni mert hülye voltam az automata váltóhoz is :D

Max 1 hét alatt megtanultam és mára már rutinosan csinálom az egy éves vezetésemmel itt :)

Mellesleg van egy angol ügyfelem aki 24 fontért ad vezetési órákat. Ül melletted a kocsiban 24£/óra díjért :) szép mi? Na persze ez nem észak Anglia ahol már csak 5%-a angol... ott egy lakás is sokkal olcsóbb mert a tehetősebbek délre húzódtak. Szegény Anglia...

Meg az a rengeteg segély amit szét osztottak... naív volt aki kitalálta ezt a segéjesdit vagy nagyon rosszul találta ki. Én sosem használtam ezt ki és tudjátok, nem is bánom!

Épp elegen élősködnek Angliában még angolok is!!!

Tudnék mesélni...

2014. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem... nem volt sok angolom amikor kijöttem. Nem ennek függvénye hogy valaki sikeres lesz e vagy sem. A kommunikációhoz fontos de többnyire nem a nyelvével dolgozik az ember. Mindössze annyit kell elérned hogy felkeltsd az érdeklődést a "terméked" iránt ami ez esetben te magad vagy.

Ha ez megvan akkor mindössze oda kell tenned magad és el fogod érni a célodat.

Persze megértem hogy a legkönnyebb mindenféle igazolásokat kitalálni hogy miért könnyű nekem vagy hogy miért nem könnyű neked valami. Ez igazolja hogy miért nem teszel lépéseket (bármekkorákat) a célod irányába. Problémák? A problémák azért vannak hogy legyen mit megoldani. Nagyok? Hát aztán? Annál nagyobb lesz a siker élmény amikor kezeled azokat. És ha ilyen vagy akkor mások is felfigyelnek rád és idővel érzed, tisztán érzed a tiszteletüket! Az a vicces hogy mindössze becsületesnek kell lenned és sokszor már ez is kiváltja ezt az érzés az emberekből... és egy kicsit elszomorító is ha jól bele gondolok. Hogy már ez is elég ehhez.

És megerősítem azt, hogy nem dicsekedni akarok itt hanem csupán felnyitni pár szemet és erőt, lendületet és merszet adni lépni. De csak akkor ha képes vagy ilyen módon szemlélni a világot. Akkor csak és kizárólag sikeres lehetsz, mert oda figyelsz a részletekre. A tanulás és gyakorlás sosem ér véget!!! A tudás csakis eredményekben mérhető fel. Van 24 közös jellemvonás amit a világ legnagyobb zsenijeiben (pl. Edison, Szókratesz, Da Vinci, Shakespeare, Eistein...) felfedeztek. Ha ezekből csak egy résznek a birtokában vagy már van esélyed a sikerre.

Miért gondolja azt pár sok ember, hogy nekik sokkal nehezebb mint annak aki sikeres? Ha egy ember bele születik egy gazdag családba attól ő még simán elbukik ha a hozzáállása nem megfelelő. Számtalan példával lehet találkozni mind a sikeres szegények és a csődbe jutott híres emberek körében. Mindenki csupaszon jön a világra és hogy mit ér el az életben az leginkább magától az egyéntől függ. Nincsenek "de"-k és nincsenek "talán"-ok sem. Mindkettő csak egy kiskapu vagy menekülő út a sikertelenség felé. De felesleges ezt tovább ragozni. Aki felfogja az felfogja aki nem az meg erőteljesen elkezd igazolásokban gondolkodni, hogy miért nem állja meg a helyét amit mondok. Hiszen egy azon földön élünk, ami nekem és a nagy embereknek elérhető, az bárkinek elérhető ha TESZ érte!

2014. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!