Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben eljutni Budapestről Bambergbe? és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 16:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Tömegközlekedéssel
2014. ápr. 8. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én Dortmundig elmennék Wizzairrel, ez kb 6.000 Ft, onnan tovább meg vonatoznék 40 euróért

[link]

2014. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dortmundig? Földrajz 1-es!

Vonattal a legegyszerűbb, de nem biztos, hogy a legolcsóbb!


Vonattal: Bp-Bécs átszállás - Bécs-Nürnberg átszállás Nürnbeg-Bamberg.


A német keresőprogram St. Pölteni átszállást javasol, de egyszerűbb Bécsben átszállni.

2014. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. 200 Euró a jegy.

[link]


City Star ICE-vel, Ausztrián át.


Van olcsóbb megoldás is, csak ahhoz apróbb részletek is kellenek. Odautazás időpontja, visszautazás időpontja, utazó személyek száma és életkora (gyerek(15 év alatt)/felnőtt(26 év felett), fiatal(26 év alatt).

2014. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja ez a 200 Euró, az oda-vissza út!
2014. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a baj a dortmundi repülő és vonat kombinációmmal, főleg hogy olcsóbb, egyszerűbb és gyorsabb is, mint vonatozni.

Azt a földtrajz egyest kioktatást meg nem is tudom értelmezni ebben az esetben...

2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy óriási kerülő. A 40 Eurós jegy meg ha jól néztem, csak egyúti és nem retúr, és akkor is csak bizonyos vonatokra áll fenn, a többire jóval drágább.
2014. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár van 29 és 39 Eurós akciós ár is, de az 59-79 a reálisabb, de 100 felett is van. Így a 79 kettővel szorozva, azaz oda-vissza út, plusz a 6000 forintos repjegy (oda-vissza 12, de csak ha "szerencsés" napon mész, ami ca. 20 Euró, ugyanott van, mint a végig vonatos ajánlat.
2014. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a bajom az iménti érveléseddel - amellett, hogy tiszteletben tartom a drága vasúti jegyről elmondottakat - hogy az ember értelmes lény, és igyekszik az olcsóbbat választani.

Tehát ha számít neki a pénz, akkor addig keresgél, amíg talál olcsó vonatot, buszt vagy helikoptert, nem ez a lényeg.

A lényeg az, hogy van repülős lehetőség is nem is egy. Én egyet leírtam, és megadtam egy irányt, ami mentén mondjuk 40 euró/út árban vonatozhat. De ha igaz amit írsz, akár 29-ből is...

2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!