Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélybe megyünk nyaralni...

Erdélybe megyünk nyaralni miket lenne érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 11:54
 1/7 anonim válasza:
73%
Pl. A híres "Drakula" kastélyt.Ha én erdélybe mennék az lenne az első dolgom hogy azt nézem meg :)
2008. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
erdély majdnem akkor mint magyarország, a kérdés melyik részére mentek.
2008. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tade ***** válasza:
100%
Szia. En csak sajat tapasztalatot tudok monadni... szerintem mindenkepp nezettek meg Brassot, Nagyvaradot, Temesvart, Kolozsvart, a pelesi kastelyt, a drakula varat, en voltam Tamasi Aron sirjanal Farkaslakan, voltam Korondon, csodalatosak az ottani nepi himzeses keramiak, gyonyoruek a magyar reformatus templomok, de pl. szepek a sos tavak pl. a mogyorosi-to vagy a medve-to, nagyon tetszett a gyilkos to, es az azt korulolelo hegyek.... maga egesz erdely az erdelyi havasokkal meseszep...nekem a szivem csucske...
2008. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
békás szoros
2008. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kárpátok, templomok, én erdélyi vagyok, és meseszép, pár éve utazgatom Erdélybe mint turista és olyan gyönyörű dolgok vannak hogy leirhatatlan, nem lehet ezt ugy elmondani, a legjobb ha vesztek egy útmutatót és azzal mentek, a városokban pedig megtaláljátok az infot, ahol mindent lehet kérdezni.:d jó nyaralást
2008. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Gyilkos tó,Békási szoros,Szent-Anna tó,Tusnád fürdő,Bálványos vár,Fogarasi havasok.Én mindenik helyen jártam kirándulni,sátorozni és szerintem ezeknél szebb hely nincs a világon sehol.Lehet azért ,mert itt születtem?:-)
2008. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Békási-szoros, Gyilkos-tó, Fogarasi-havasok, Peles-kastély.

Aztán a városokat, mint pl Kolozsvár, Marosvásárhely, stb:)

Érdemes eljönni Erdélybe:).

2010. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!