Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Európába utaznék, ki...

Észak-Európába utaznék, ki tart velem?

Figyelt kérdés

Szeretnék július végén-augusztusban valamikor elutazni Észak-Európába. Az ismerettségi körömben senki sem szeretne errefelé jönni, én pedig egyedül nem szeretnék menni.

A téren, hogy Észak-Európán belül hova megyünk, mivel utazunk, mit csinálunk ott, mennyi ideig maradunk, stb. rugalmas vagyok. Ha valaki velem tartana, hajlandó lennék igazodni hozzá, illetve megbeszélhetjük a részleteket.

(Észak-Európán a skandináv országokat és Finnországot értem, esetleg Észtországot.)



2014. jún. 22. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem mentem, mert senki nem jött velem.

És úgy néz ki, idén sem akar senki jönni, úgyhogy a kérdés még áll.

Most azt tervezem, hogy tavaszi szünetben elmegyek Svédországba, de nem tudom, mi lesz belőle.

2015. jan. 2. 15:07
 12/18 anonim válasza:

Én mennék bárhova de csak gyalog mert pénzem az nincs. Valószínűleg egyedül is neki fogok vágni a kalandnak legkésőbb márciusban. Attól függetlenül jól jönne egy útitárs, ha érdekel írj.


25/F

2015. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
10. vagyok: Én is mennék szívesen, csak kicsit késő, mert már vége a karácsonynak Finnországban. A télapó is elment szabadságra.
2015. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ez egy nagyon kedves kérdés :) Az én célom Norvégia és Finnország, de nem könnyű csak úgy kiutazni, mivel elég drága országok ezek főleg hozzánk képest...
2015. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Most voltam kint Svédországban, 30 ezer volt az egész, abból 20 ment el az utazásra: repülő és ottani közlekedés, 10 kajára. (Illetve még egy 10-est hozzászámolhatunk, ami a klubtagság volt, de az nem szigorúan erre az utazásra vonatkozik.)
2015. febr. 6. 18:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Hol voltál, hány napig, és mi jót csináltál?
2015. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hogy oldottad meg ennyiből?
2015. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A repülő oda 3, vissza 4 ezer volt (vagy fordítva). A repülőtéri transzfer (retúr) kb. 6000. Az ottani bérlet négy napra kb. 8000. A kaja az meki, meg sütik, meg ilyesmik volt, kb. 9000. Ja, és 1500 volt még egy film megnézése is, szal a kaja még 10-nél is kevesebből kijött. Szállásért nem kellett fizetni, couchsurfing.


6 napot voltam Göteborg-ban. Elég hideg volt (egyébként ugyanannyi, mint itthon, de akkor is hideg), szóval főként múzeumokban voltunk (25 év alatt ingyenes a legtöbb), meg hajóztunk (az benne van a bérletben), meg várost néztünk.

2015. febr. 6. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!