Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki volt már Bulgáriába a...

Valaki volt már Bulgáriába a napos parton?

Figyelt kérdés
Ha igen tényleg olyan jó hely?

2014. jún. 27. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Maga a hely nem nagy szám, vannak sokkal szebb tengerpartok Európában. De nagyon olcsó minden, én barátokkal voltam, úgyh szinte buliztunk végig, mást nem is nagyon lehet ott csinálni.
2014. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hihetetlenül jó hely. Mondom ezt úgy, hogy azért egynél több tengerparton jártam már az életben.

Ilyen finom homokot sehol nem fogsz találni a környéken. A bolgárok nagyon tudnak élni, nincs rossz éttermük, és bárhova mész, jó lesz a tenger.

Az az igazság, hogy szerintem maga a napospart egy túlerőltetett dolog, a bolgár tengerpart szépsége a délebbi részeken teljesedik ki.

De ehhez sokat kell olvasnod, és nem feltétlenül azt követned, amit a csorda mond.

2014. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1x voltam

soha többet

2014. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj arra hova mész. Igyekezz elkerülni az istenhátamögötti (értsd domboldalban levő, vagy nem a tengerpart melletti) hotelekekerüld a laminált padlós új építésű igénytelenségeket és légy fürkész.

Bulgária nagyon klassz hely, sehol sincs NEszebárhoz fogható óváros a világban, és Burgasz esténként vetekedhet Nizzával.

Nyugodtan indulj neki, és ne az utazásilag műveletlenekre hallgass.....

2014. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bulgáriának izgalmasabb a tengerparton kívüli része. Naposparton csak jellegtelen bárokat és diszkókat találsz. Neszebár szép, de max. fél napos program. Nem tudom milyen igényeid vannak, miket szeretsz. Ha egész nap strandolni, esténként bulizni akarsz, akkor tetszeni fog, de a helyi bolgár kultúrát és jellegzetességeket itt nem fogod megismerni.
2014. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén hogy én csak egy tengerpartos nyaralást akarok bulizással a bolgár kultúra nem izgat!

Az mit jelent hogy olcsó hely?

2014. jún. 27. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, hogy tetszeni fog.

És tényleg olcsó, főleg a kaja meg a pia!! sokszor olcsóbb, mint itthon!

2014. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi tavaly voltunk augusztusban,a családommal és a barátnőmmel. Nagyon tetszett,főleg a hotel és a tenger is. All inclusive volt. A kaja nagyon finom volt,csak mindent sózni kellett.Az emberek nagyon kedvesek voltak,hamar összebarátkoztunk mindenkivel. Mi se történelmi célból mentünk Bulgáriába,hanem csak kikapcsolódni egyet. Bulizás céljából is nagyon jó.
2014. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!