Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kanári szigetek 7 szigete...

Kanári szigetek 7 szigete között vannak árkülönbségek?

Figyelt kérdés
főként az étel érdekelne.melyik sziget olcsóbb,drágább vagy kb ugyanolyan?az itthoni árakhoz képest milyen?és a választék milyen,kapni mindent mindegyiken?azért kérdem mert ha jól tudom van amelyiken 900ezren élnek van amelyiken csak töredék ennyien.
2014. dec. 19. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Te most unatkozol ?
2014. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ha neked ennyire mindegy akkor dobjál már meg 100 millával engem is és akkor magasról teszek én is az árakra.

mint ahogy itthon sem ugyanannyiért kapsz kenyeret a fővárosi tescoban mint a 300fős falu egyetlen kis boltjában így felteszem ott sem egyformák az árak.te viszont nagyon unatkozhatsz ha nincs jobb dolgod felesleges válaszok irogatásánál.

ha egy cseppet is értenél az üzlethez tudhatnád hogy jogos a kérdés. pl tenerife felkapott 900ezer lakossal de van 10ezer lakosú sziget is töredék akkora turista forgalommal.kereslet szabja az árakat is.ennyi.

2014. dec. 21. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!