Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kulfoldon elo magyarok!...

Kulfoldon elo magyarok! Segitenetek donteni?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk 8 eve mi is megjartunk egy ket orszagot de ket kisbabaval szeretnenk most letelepedni valahol!

Segitseget szeretnek kerni toletek hova menjunk ahol az oktatas es az egeszsegugy jo es a gyerekekkel elhetnenk biztonsagban..

Nagyon orulnek ha megosztanatok a tapasztalataitokat velem mert a neten ossze vissza irnak mindent!

Nagyon koszonom nektek!

Szep napot mindenkinek😊



#Európa #kulfoldi elet
2015. jan. 20. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Neten össze vissza irkálnak mindent ezért megkérdezed a neten?

[link]

2015. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kosz! Pont az ilyenekre nem vagyok kivancsi mint te!

Azt elfelejtettem kiirni, hogy az IDIOTA MAGYAROK ne irjanak!😊😊😊

2015. jan. 20. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Skandináv országok, de csak megfelelő nyelvtudással és piacképes szakmával.
2015. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt..igen en is gondoltam erre..azt hittem lesznek konkretabb velemenyek tapasztalatok..jelenleg meg mindig kulfoldon elek es sok tapasztalatom van egyedul a Skandinav orszagok kozul nem tudom melyik lenne a megfelelobb!

Azert koszonom neked😊

2015. jan. 20. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én itt már sok kérdésben kifejtettem a véleményemet, tapasztalatomat Norvégiával, illetve Dániával kapcsolatban. Ugyanazt nem szeretném sokadjára leírni, de ha rákeresel biztos megtalálod.

Ha van konkrét kérdésed tedd fel nyugodtan.

2015. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szupi koszi! Megkeresem😊
2015. jan. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!