Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha valaki szeretne kikoltozni...

Ha valaki szeretne kikoltozni Munchenbe munkavallalas celjabol es szeretne a szallast kezdetben minel olcsobban meguszni, akkor mit javasoltok neki? Hogyan talalhat olcso szallast, vagy egyaltalan szallast idegenkent? Hogyan mukodik ez?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 23:17
 1/4 lencsefőzelék ***** válasza:
2015. márc. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De bizony en. Es meg mindig nem tiszta minden. Arra gondolok, hogy ha valaki eppen csak megerkezik Munchenbe es probalja megvetni ott a labat, akkor eloszor talan nem is adnak ki neki lakast, mert nincs "multja" Nemetorszagban. Ha megis kiadnak neki valamit, akkor gondolom ala kell irni egy egy eves szerzodest, ami azert kotelezettsegekkel jar.

Jol gondolom ezt?

2015. márc. 9. 03:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd el hogy te csak ugy a semmire kijosz Münchenbe es majd itt elkezdesz lakast meg melot keresni, ez egy teljesen irrealis elkepzeles.


En ugy jottem ki, hogy a zsebembe volt a munkaszerzodesem, es elmentem egy honapra egy apartmanhotelbe lakni. Lakast ezalatt az egy honap alatt talaltam, bereltem ki es koltoztem be.


Magyarkent lakasberlesnel nagyon ovatosan fognak veled foglalkozni, nekem be kellett mutatni a munkaszerzodesemet csak ugy adtak ki a lakast.


Munkat meg ugy az eletben nem fogsz talalni hogy idejosz a semmire aztan majd "keresgelsz" ez nem Anglia.

2015. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Itt vannak hasznos olvasnivalók, nem árt tájékozódni előre, ha komolyan gondolod:

[link]

[link]

2015. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!