Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt valaki mostanában Calaisb...

Botond60 kérdése:

Járt valaki mostanában Calaisban komppal? Érdekelne, hogy személyautóval mennyire biztonságos mostanában?

Figyelt kérdés

#Calais #komppal Doverbe
2015. jún. 18. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted nem vennéd észre ha egy menekült bemászna a hátsó ülésre vagy a csomagtartódba? Kamionokra mennek rá.
2015. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem a bemászásra gondoltam, hanem, hogy biztonságos-e vagyis nem zaklatják e a turistákat, stb!
2015. jún. 19. 16:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha olyan valaki írna aki ott volt mostanában és nem csak a youtube videókat látta mint én!!
2015. jún. 19. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez egy kicsit késői válasz, de inkább azoknak írom, akik még kíváncsiak. Én egy fél éve jöttem haza kb angliából, ott calaisnál, és pedig akkor már javában tartott ez az egész hülyeség, de én őszintén nem nagyon láttam semmit az autós részen. Senki sem támadt meg minket, és senki mást. Szóval ezek csak a kamionokat célozzák akik angliába mennek, a többit meg... lexarják :)
2015. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!