Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hajóút mennyibe kerül 2 főnek...

Hajóút mennyibe kerül 2 főnek teljes egészében számolva?

Figyelt kérdés

Sehol sem találok konkrét árakat.

- átlag 7 napos hajút mondjuk 150.000 egymagaban egy főre, erre rájön kb 40.000 illeték és a kötelező borravalók 8,5 euro per nap az durván 20.000 ft. Kiutazas kb 30.000 ft.

Ez idaig 240.000 ft. Ezen felül mennyit lehet számolni extrakra pl étterem kaszino stb.

Ti mennyiből jöttetek ki?


2015. aug. 15. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" Kifizeted a hajóutat+illetéket+utazást "


Az lenne a legérdekesebb, hogy ez mennyi...

2015. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

" Kifizeted a hajóutat+illetéket+utazást "


Ez azért könnyen megsaccolható, a kirándulások, stb árát viszont nehéz látatlanban, tapasztalat nélkjül kikalkulálni.


Utolsó előtti: Köszi a leírást. Engem főként pókerezés érdekelne kb nap szinten kis lazításképp, illetve esetleg szórakozóhely fiataloknak, nem tudom mennyire vannak komolyak /egyáltalán mennyire fiatalok az utasok.

Kirádnulások elvétve érdekelnek, kb 2naponta, amugy szerintem a hajón is jól el lehet lenni, így gondolkozom. Köszi a válaszokat eddig is és várom még persze, szerintme többünknek hasznosak ezek a válaszok :)

2015. aug. 15. 20:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Msc-nél nagyon változatos a közönség. Sok a fiatal, meg kisgyerekes szülő. Ezeken a hajókon több bár van, 1-2 nap alatt megtalálod a kedvencedet. A napi újságban benne van, hogy hol mikor ki lép fel, illetve milyen egyéb programok vannak. Esténként show műsorok a színházban, minden társaságnál.

Utolsó: a kabinár+illeték az utazási irodától megtudható, repjegyet vagy autós utazási költséget meg viszonylag egyszerűen lehet kalkulálni. Tudok olyanról, borravalón kívül gyakorlatilag alig költ a fedélzeten, a kirándulásokat meg maga intézi.

2015. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A Royal Caribbean-es vagyok.

Ezt nehéz megmondani, függ milyen kabint szeretnél. Mi erkélyesben voltunk, az ablakos, ablak nélküli olcsobb lett volna.

Így 800 Euro volt (4 napos) két főre.

2015. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
msc: balkonos kabint 1000 € körül találsz már, egy hétre/fő. Érdemes nézni az akciókat, mert elég sok pénzt spórolhatsz rajtuk. Illetve egyre több társaság ad "ajándékokat" foglalásnál, italcsomagot, fedélzeti költőpénz keretet, stb, érdemes időt szánni foglalás előtt.
2015. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!