Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen nehez/konnyu 40 eves...

Milyen nehez/konnyu 40 eves ferfinak munkat talalni Londonban? Foleg ott eloket kerdeznek.

Figyelt kérdés
Angolul jol beszel. Tobb eve kulfoldon elunk csak nagyon messze Mo-tol es gondolkodunk a kozelebb koltozeshez, de csak angolul beszelunk jol. Erettsegije van es jelenleg belso folujitasokat csinal. Foleg konyha es padlo. Jol tajekozodik ugyhogy meg soforkodes is szoba johetne. A gumtree-n nem igazan talalok semmit. Ott elok! Tapasztalat?
2010. márc. 12. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem siman talal a ferjed allast Londonban! Egy ferfinak eleve mindig konnyebb szerintem, mint egy nonek munkat talalnia.

Jol tud angolul, legalisan dolgozhat itt, fog talalni munkat.

2010. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Gondolom te is ott elsz?! Erdekes en ugy vettem eszre, hogy lanyok konnyebben talalnak munkat. Legalabbis gyerekfelugyelet teren ez a tapasztalatom. Ha van egy jo csaladod evekig is elvagy naluk. Viszont fiuknak a felujitasok ideny melok. Azert koszi megegyszer es varom meg masok valaszait is.
2010. márc. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!