Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Albániában?

Milyen az élet Albániában?

Figyelt kérdés

Tirana érdekel elsősorban és leginkább az, hogy milyenek az albán emberek. Kérem csak az írjon, akinek tapasztalatai vannak, és nem csak hallott valamit az albánokról.


Köszönöm!



2015. dec. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

"Milyen az élet Albániában?"


Balkáni-

2015. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Három évvel ezelőtt jártam Tiranában és Durres-ben. Már nem a Balkáni stílus jellemzi Albániát, hanem a mediterrán stílus és a nyugat-Európai hatások keveredése. Az emberek kedvesek, az üzletekben minden kapható. Tiranában a városi közlekedés is elég jó. Nekem kellemes benyomásaim voltak Albániában. 
2015. dec. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából főleg az emberek viselkedése és gondolkodásmódja érdekel.

(Csak mert nagyon sokan mondják, hogy agresszívak)

2015. dec. 8. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

nem tevesztendo ossze a koszovoi albanokkal!

ket fele nep...

2016. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miben különböznek főleg?
2016. jan. 5. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon sokban,mint egy csango es egy budapesti.
2016. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lusta, elmaradott nép. Én voltam ott 2011-ben Shkoder-ban, ami egy viszonylag nagy város. Mint Magyarországhoz hasonlóan itt is eltér a főváros a többitől, ugyanis a főváros mindig fejlettebb, több a nyugati kultúra, és nem az igazi arcát mutatja be az országnak. Ha például egy japán turista elmegy Budapestre megnézni a parlamentet, halászbástyát, meg többi hírességet, biztosan tetszik neki. De ha egy átlagos magyar városba vagy faluba menne meglepődne. Sőt elég ha Bp-en elmegy egy lakótelepre. Nos Albániával is ez a helyzet.
2016. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!