Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes neten szállást...

Hol érdemes neten szállást foglalni Horvátországba 1-2 napra?

Figyelt kérdés

Autóval mennénk tőlünk kb 5-600 km-re Opatija az úti cél de csak ilyen rövid idő lenne.


Megéri ez?



2016. jún. 30. 08:38
 1/6 A kérdező kommentje:
booking oldal jó erre?
2016. jún. 30. 08:39
 2/6 A kérdező kommentje:

autóval vagy szervezetten érdemes menni?


Az autópálya költségeket mennyire lehet kalkulálni?

2016. jún. 30. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem sokan mentek, és reggel időben indultok, akár foglalás nélkül is találtok apartmant. A benzinköltség, pályadíj miatt inkább hosszabb időre mennék.
2016. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez lesz az első utad,én nem javasolnám hogy csak úgy elindulj.Igaza van az előttem szólónak lehet találni,de ahhoz kellene ismerned a turista pontokat,vagy legalább is hogy ,hogy keresd.20 év tapasztalat alapján én a foglalt szállást javasolnám először,aztán később lehet "vakon" menni.Én egyszer indultam el így,és este 7 körül már nem voltunk túl nyugodtak.Opatija nem a legolcsóbb,hasonló közelben van a Krk sziget,Selce.Én itt foglalok,ez Horvát oldal(magyar nyelven is),közvetlen a tulajtól,fel lehet hívni őket.Remélem tudtam segíteni.Az autópályadíjat ki tudod pontosan számolni a Google segítségével. [link]
2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek mindenképp előre foglalnék nem mernék spontán elindulni :)
2016. júl. 1. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Bookingon tudsz foglalni,szerintem ott elég nagy a választék,azonnali visszaigazolás van.Opatijába DURVÁN 110 HRK a pályadíj,benzin drágább,mint itthon,kb.9-9,5 HRK/liter.
2016. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!