Kezdőoldal » Utazás » Európa » 14 évesen hogyan lehet egyedül...

14 évesen hogyan lehet egyedül busszal Franciába menni?

Figyelt kérdés
Édesanyám Franciaországban él, és meg szeretném látogatni. 14 éves vagyok. Ha van mindkét szülőtől meghatalmazásom, akkor ha Budapesten felraknak a buszra és az letesz mondjuk Strasbourg-ban és ott odajönnek értem, akkor utazhatok kísérő nélkül? Milyen engedélyek kellenek pontosan?
2016. júl. 3. 23:59
 1/7 anonim válasza:
Szerintem szülői meghatalmazáson kívül más nem kell. Csak a személyi/útlevél mellé :)
2016. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha Franciaorszag, akkor miert Strasbourg?

Ha Franciaorszag, akkor szerintem gyorsabb, kenyelmesebb, biztonsagosab a repulo. A repulon konnyebben segitenek is, a becsekkolastol kezdve kiserod van, es leszallas utan sem hagynak magadra addig, amig anyuddal nem talalkozol. A jegy foglalasakor kell jelezni, hogy 14 eves es felnott nelkul utazik.

Szuloi beleegyezes es utlevel kell.

2016. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért nem repülővel mész,ugy macerássabb?(átszállás miatt)
2016. júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilvan, ha a kerdezo edesanyja Alsace-ban el akkor joval egyszerubb Strasbourgba erte menni mint 500 km-t utazni Parizsig.


Strasbourgba Budapestrol meg nincs kozvetlen repulojarat. Mar a vonat is atszallasos, Munchenben vagy Becsben.


Esetleg Baselig lehet menni fapadossal (Easyjet), Strasbourg-Basel kozott pedig naponta van tobb vonat is (masfel oras ut kb). (tesom annak idejen igy jott a strasbourgi diplomaosztomra).


Repulon utazhatsz, ha egy szulo feltesz a gepre es egy legiutaskisero vigyaz rad az uton, es a repterre erted jon a masik szulo.


Buszt nem tudom...

2016. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mennék busszal, mert sokkal olcsóbb, és azért mennék strasbourg-ba mert odajönnének értem, és onnan 1 órás út otthonig. Köszönöm mindenkinek!
2016. júl. 4. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha Franciaorszag, akkor miert Strasbourg? "



mert talán Strasbourg francia város? ….. istenem második….

2016. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Istenem, hatodik, sotet vagy mint az ejszaka.

Ha egy oranyi az ut Strasbourgtol, akkor miert Strasbourg? Miert nem az adott varos? Ha franciaorszag, miert Strasbourg? Miert nem a varos, ahova amugyis mennel?

A buszt en azert nem tartom biztonsagosnak, mert 56 helyen megall, ahol elkallodhatsz. A repulon ennek sokkal kisebb az eselye, es igen, ha franciaorszag, akkor miert Strasbourg, ha nem az a cel-varos? A repulo nem dragabb, sot, sokszor olcsobb mint a busz es a vonat, repuloter pedig majdnem minden varosban van.

Szoval, ha franciaorszag, miert Strasbourg? Miert nem a cel-varos?

2016. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!