Kezdőoldal » Utazás » Európa » A francia vagy a horvát...

A francia vagy a horvát riviéra a szebb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Francia Riviéra jobban tetszik, de hát ízlések és pofonok. Viszont aggasztó tény, hogy Franciaország lehet, hogy ilyen körülmények között, -mint amik történtek az elmúlt időben-, nem egy biztonságos választás.
2016. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejött a Francia Riviéra. Személyes kedvencek: Menton, St Paul-de-Vence és Monaco (bár külön állam).
2016. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem lehet hasonlítani őket, egyértelműen a francia.
2016. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Francia szebb. Fehér homokos tengerpart van. Én Hyeres-t ajánlom.
2016. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a horvát tengerpart sokkal természetesebb. Könnyen találsz teljesen érintetlen, gyönyörű partszakaszokat. A francia riviéra nagyon zsúfolt. Leginkább városi strandokon fürödhetsz. Gyakorlatilag végig be van építve. Viszont nagyon jó az infrastruktúra, az ellátottság. Franciaország gazdagabb vidék. Ha szép tengerpartra vágysz, inkább Horvátországba menj, azért is, mert sokkal közelebb van, és sokkal olcsóbb. Kulturális látnivalókra vágysz, francia hangulatra, akkor irány Franciaország.
2016. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem a Balaton a riviééééééééra
2016. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!