Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudnék csinalni ismeretség...

Mit tudnék csinalni ismeretség nélkül nyáron külföldön?

Figyelt kérdés
Főképp nyelvtanulás szempontjából szeretnék kimenni Angliába, esetleg olyan orszagba, ahol szinte mindenütt beszélik az angolt jövő nyáron. 18 éves, gimnazista vagyok és jól beszélek angolul társalgási szinten, Úgyhogy azzal nem lenne probléma, hogy megertessem magam. A nyelviskola nagyon drága, de szívesen mennék lakni családhoz, cserediáknak vagy dolgozni például bébiszitterként. Erről van valakinek ötlete hogy kéne megszervezni vagy esetleg tapasztalata valami ilyesmiről?

2016. aug. 27. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az au-pair rendszer nagyon jó, mert napi 4 óra munka van, fizetik az ottani nyelviskolát, családban vagy, tehát gyakorolod a nyelvet és emellett marad szabadidöd is.


Vannak erre specializálódott szervezetek, velük érdemes kimenni.

2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyermeksziget.hu-n van lehetőség hirdetni is magad vagy hirdetést megnézni gyerekfelügyeletre.
2016. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezek fogadnak úgy, hogy június végétől augusztusig mennék csak? Vagyis gondolom a családok választanak, de lehet esélyem csak nyáron 18-19 évesen tapasztalat nélkül szerezni állást?
2016. aug. 27. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mindenki hosszabb időt akar csak.
2016. aug. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de az a baj, hogy érettségi előtt lenne jó és addig csak akkor tudnék kimenni. :(
2016. aug. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!