Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kimerjek menni...

Szerintetek kimerjek menni Franciaországba?

Figyelt kérdés
Dél-Franciaországba pontosan Nizza,Monaco,Monte Carloba. Ott most mennyire biztonságos?

2017. jan. 8. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, de véletlenül találtam rá és fontosnak tartom megemlíteni, hogy valóban nem kell túlaggódni a dolgokat, nem kell rossz érzésekkel útnak indulni, minden külföldi helytől félni, a négy fal közt ülni de egyébként sose lehet tudni, elvileg 1-2 nyaralós hét alatt is történhet bármi. Én például a nizzai terrortámadás idején Franciaországban voltam. A terrortámadást megelőző napon (az volt július 13-a ha jól emlékszem) Nizzában volt a szállásom és ha 14-én is ott lettem volna mert úgy tervezem, akkor 99%, hogy úgy döntök, hogy kimegyek a tűzijátékot megnézni (nemzeti ünnep 14-e), a partra sétálni,a városban kószálni, ember közé menni és akkor lehet én is ott haltam volna vagy sebesültem volna meg amikor egy őrült a tömegbe hajtott. Egyetlen napon múlt. Ennyit erről. A támadásról bővebben: [link]
2022. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11. vagyok. A kommentemmel nem azt akartam mondani, hogy senki ne menjen soha sehova, én is voltam külföldön azóta is, csak azt akartam ezzel mondani (ha bárki is olvassa ezt) hogy lehet nagyon valószínűtlennek tűnik de sose tudni. Nem csak a terrortámadás hanem bármi baj.

Amikor én a támadás előtti este Nizzában voltam, akkor még a szállásom is pár percre volt a támadás helyszínétől szóval tényleg egy napon múlt akkor az egész. Nem egyedül utaztam és eléggé felfoghatatlan volt, hogy ott ahol előző nap aludtunk, pár napja sétáltunk és fürödtünk a tengerben, ott azon a napon megöltek és megsebesítettek embereket csak úgy mert valaki szerint joga volt ehhez.

2022. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!