Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes az Orange Ways buszjár...

Érdemes az Orange Ways buszjáratokkal utazni?

Figyelt kérdés
Bp-ről Bécsbe mennénk,de olyan olcsónak tűnik a jegy és még sosem utaztunk ilyen módon...2 napra mennénk..mire érdemes figyelni?
2008. okt. 11. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer, nem is olyan régen a Tékozló Homáron (Index) olvastam egy sztorit az Orange Ways-ről. Azt hiszem Prágába ment valaki, oda-vissza útra váltott jegyet, és visszafelé mégis leszállították a buszról, mert túl sok jegyet adtak el... Magától kellett hazajutnia Magyarországra.
2008. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezt én is olvastam,de gondoltam lesz vmi pozitív vélemény is..
2008. okt. 11. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bécsből "gyalog" is haza tudsz jönni, annyira közel van. Én bepróbálnám, ha tényleg olcsó, max. ha valami gond van, hazajössz vonattal - készülni kell váratlan helyzetekre is, de ha meg "bejön", akkor nyertél egy csomót :)
2008. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Zágrábba mentünk vele, és tény, hogy nagyon kényelmes + olcsó, de oda is és vissza is nagyon sokat késett! (értsd: több órát vártunk) Plusz a beharangozott kávé, meg szendvics, stb. közül semmi nem volt! Csak sört lehetett venni meg azt hiszem red bullt.

Ha türelmes ember vagy és nem gond, ha később érkezel meg, akkor simán bevállalható.

2008. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó az Orangeways, főleg a volán meg a Eurolines-hoz képest.

Eddig rengeteg buszos utazáson voltam, a Volánt tudjuk milyen.. az Eurolines is elég fapados, eddig az OrangeW messzemenően túlsszárnyalta a másik kettőt. Eddig 4x mentem vele, LCD monitoron adnak filmeket, a buszon 4 monitor van, fülhalgatót osztogatnak, ott hallod a filmet vagy ha nem érdekel, másik csatornán rádiózhatsz is. Stewardess is van, és az 5 órás Prága útig 2 filmet leadnak, egyik lemegy már Pozsonyig.

2008. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Prágában voltuk velük, és szuper volt. Nem késett, kaptunk kávét/forró csokit, ki mit kért. Volt film, külön fülhallgatóval. Odafelé elég kevesen voltunk a buszon, mindenki kényelmesen szétpakolt.
2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!