Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet e a kézi poggyászba...

Lehet e a kézi poggyászba felvinni hajvasalót? Mert amit feladok poggyászt abba féltem belerakni.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert még soha nem utaztam repülővel. Amúgy a Wizairrel fogok menni.
2010. júl. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet... én is oda szoktam, minden más elektronikus kütyüvel együtt!
2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Felrakhatod. Dfölösleges sztem. ha berakod a rühk közé a technikai cuccokat, akk nem lesz semmi bajuk.

Éna kézi poggyászba meleg vagy "hideg" ruákat szoktam rakni. Meg váltócipőt. Attól függm h melegből hidegbe utazol v fordítva. Repcsire ne papucsban menj, az tuti mert a klíma a lában jön és le fog fagyni a lában mire odérsz. Meg rakhatsz szenyát, meg olvasnivalót. Törlőkendőt a WChez, apró dolgokat. Direkt lehet kapni egyébként olyan kicsi tégelyeket amiket fölengednek a repcsire a kézipogyáűszban. Rakhatsz bele krémet,pl arcüregkenyőcsöt, ha érzékeny vagy a klímára. Mi eccer Maldivra repültünk és a 6 órás út alatt oylan arcüreggyulladást kaptam, hogy 2 napig lázas voltam a nyarlás 10 napjából. Fasza mi? :D

2010. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!