Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Akinek nincs védettségi...

Akinek nincs védettségi kártyája az majd tényleg nem szállhat fel majd a vonatra és fogorvos sem mehet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan szedted?
2021. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mehetsz fogorvoshoz csak közli hogy húzás vagy csak akkor hajlandó tömni ha csináltatsz 24 óránál nem régebbi pcr tesztet. Tegnap voltam, hát kihúzta a fogam... 😅
2021. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És húzatni is akartál vagy csak Ő húzta ki magától?
2021. júl. 28. 19:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez az orvosi ellátás ? Fogatlan Magyarok leszünk !
2021. júl. 28. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább agyatlan magyarok, de ez már bekövetkezett.
2021. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz? Erről nem hallottam
2021. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem véletlenül nem hallottál róla és nem nálad van a hiba.
2021. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

2# vagyok

Nem akartam húzatni csak közölte hogy nem csinál semmit max húz. De megnézni sem volt hajlandó addig amíg nem írtam alá a papírt hogy nem vállal felelősséget ha covidos leszek🙄

Utána közölte hogy ígyis úgyis húzná mert kb fél éve késett belőle a tömésem ami miatt szétment a fog belseje. És mindezt azért mert kösz magyar egészségügy hogy szarnak bele mindenbe amióta ez a sz*rság van...

2021. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Közfinanszírozott egészségügyben most július óta szükséges védettségi igazolvánnyal nem rendelkező személyeknek (kivéve gyerekek) 48 órán belüli PCR teszt + 24 órán belüli antigén gyorsteszt a sürgősséginek nem számító invazív beavatkozásokhoz (kivéve vérvétel).


Hogy a vasúton is be akarnának ilyesymit vezetni, arról nem hallottam.


---


OFF: #8-as: A fogad hónapok óta tátongott egy nagy lyukkal, ez a rendelet meg csak júliusban lépett érvénybe, és júliusban már olyan állapotban volt a fog, hogy csak húzni lehetett. Ez akkor speciel nem a rendelet hibája.

2021. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
#9 a helyzet az hogy decemberben n covidos voltam amikor ki esett a tömés. Amikor január végén időpontot kértem akkor adtak márciusra. Felhívott a dokim az időpont előtt 1 héttel adott egy másik időpontot arra hivatkozva hogy nem annyira sürgős. Elmondtam neki akkor hogy mennyire fáj, kb a reakció annyi volt hogy vegyek be gyógyszert. Szóval időpontot kaptam április végére. Akkor még hívtak azzal hogy a doktornő terhes és még nem tudják lesz e helyettesítés vagy legalábbis mikortól. Így sikerült 2 napja elmenne. Szóval ez nem miattam ment tönkre mert biztos menthető lett volna ha időben ellátnak...
2021. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!