Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fülcimpa lyukasztást hol...

Fülcimpa lyukasztást hol csinálnak általában? Vidéki kisvárosokban. Kozmetikus? Ékszerbolt? Vagy direkt erre szakosodott ember?

Figyelt kérdés
Felnőttnek lesz. Mindig adnak hozzá fülbevalót is? Én csak lyukasztást szeretnék, mert benőtt a régi.

2021. aug. 7. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Tetováló szalonokban képzett emberek vannak erre
2021. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szúrást inkább tetoválószalonban, piercinges. Lövést kozmetikus, ha jól tudom pl Claire'sben is megcsinálják. Az elején, amíg gyógyul orvosi fém vagy titánium fülbevaló a praktikus, emiatt szoktak adni, lövéskor eleve azzal lőnek.
2021. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én leginkább tetoválószalonba mennék, ahol képzett emberek szúrják (! és nem lövik!), nem egy tinédzser a Claire's-ben, 20 perc kiképzés után
2021. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs is itt Claire's. Átlag kisváros. Bár tetoválószalon van, azt hiszem. Régen ékszerboltokban is szúrták, nem tudom, van-e még.
2021. aug. 7. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ékszerboltban lőtték, benőtt lyuk miatt. Fél perc alatt megcsinálták :)
2021. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!