Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mások is utálnak Budapesten...

Mások is utálnak Budapesten lakni?

Figyelt kérdés
Én munkába menet minden nap a Keleti pályaudvarnál megyek el, és rosszul vagyok attól a helytől. De a Széll Kálmán tér se jobb. A metrózást is utálom.
2022. máj. 29. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én Óbudán lakom és minden nap a 9-es busszal járok :D ........hagyjuk, nem írom le. Én a Nyugati Pályaudvartól és a Kálvin tértől vagyok ki. Redva, mocsok, és ugyanez az emberek többségről is elmondható. Volt, hogy amíg átértem az aluljárón 5 (!!) ember tarhált le. Undorító. Meg a 2-es villamossal is szoktam munkába menni. Néha nem rossz, de mikor felszáll a "família", meg a söröző-kannásbort szlopáló csövesek és ordítanak, meg koszosan foszlanak és fetrengenek. HÁNYOK!
2022. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A közlekedés borzasztó. Ha autóval jársz, akkor a dugók és parkolóhelyhiány / parkolóházhiány miatt. Ha tömegközlekedéssel, akkor azért, amit írtál, hogy undorító. Ha biciklivel, akkor pedig azért, mert ahol nincs bicikliút, oda nem tudsz eljutni, mert elgázolnak.
2022. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden olyan kérdés, ami azzal kezdődik, hogy mások is, vagy csak én eleve értelmetlen. Nem vagyunk egyedüli példányok.

Pesten csak az zavar, higy a lecsúszott emberekkel senki nem tud mit kezdeni. Alanyi jogon jár nekik, hogy a villamoson beszarnsk a gatyájukba, hugyszagú minden, bagóznak ezerrel a megállókban.

Ha ezek nem lennének, kellemesebb lenne. Ja nem. A járművezetők felét is valami lakatlan szigetre kellene kitelepíteni.

2022. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
en imadtam, egyetem alatt eltem ott evekig. akkor nagyon jo volt, hogy minden konnyen elerheto volt, ott volt az osszes baratom, mindig volt mit csinalni a varosban. mostmar szinte mindenki elkoltozott, eli a sajat eletet, oregebbek lettunk, mar nem vonz a varos rohanasa es zaja.
2022. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem mondom, hogy Budapest tökéletes, múltkor pl iszonyat budös volt, a 4-6-on, de ha ennyire kifinomult, tökéletes emberek vagytok miért nem költöztök el Monacoba vagy Osloba?
2022. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a keleti tenyleg bunronda, a 3 metrotol bennem is felmegy a pumpa (en szinte izarolag a 4est hasznaltam mig ott eltem). ugyhogy en megertem a kerdezot. ezektol fugetlenul en szerettem pesten elni
2022. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem, én szeretek itt lakni. Igen, nagyon sok nyomasztó hely van a városban, de összességében Mo-n szerintem ez a legélhetőbb város.
2022. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
7, dehogyis!
2022. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!