Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegeden mit érdemes még...

Szegeden mit érdemes még megnézni? Jó éttermek, büfék, különlegesebb kávézók is érdekelnének.

Figyelt kérdés

Eddig ezeket írtam össze:

- A Dóm a Dömötör-toronnyal és a Dóm tér kerengője

- Móra Ferenc múzeum és mögötti várkert

- Erzsébet-liget

- Fűvészkert

- Reök palota

Vadaspark megéri? Nem annyira szeretjük a tipikus állatkerteket...

Fürdő, aquapolis nem érdekel minket.

Köszönöm az ajánlásokat!



2023. ápr. 29. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindent! Viccet félretéve, mi az, ami még érdekel? Felnőtteknek? Vagy gyerek is van?

Mindenesetre én a vadasparkot nem ajánlom, régebben gyerekként tetszett, de néhány éve voltam újra, felnőttként, és egyáltalán nem volt szimpatikus, pl. egy nyíregyházihoz képest.


Éttermek, büfék, kávézók témában: Famous, Monster Downtown, Reök cuki, A Capella, Bistorant, Hági, Grgic's.


Egyéb látnivalók, programok a teljesség igénye nélkül, rendszertelenül: Kárász utca, Dugonics tér, Széchenyi tér, Tisza parti sétány, Honvéd téri templom, "kakasos" templom, Szent István tér (víztorony), színház, borfesztivál, szabadtéri játékok (nem tudom, mikor lenne a kirándulás).

2023. ápr. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szuper ajánlások!

Csak párommal, nincs gyerek. Május végén, június elején mennénk, főleg a füvészkert, a város érdekesebb épületei, a városnézés a fő cél :). Persze megnézzük majd múzeumokban is a kiállításokat, hátha lesz, ami pont megéri.

2023. máj. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!