Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes országon belül...

Hova érdemes országon belül utazni, ahol van valami időjárásfüggetlen jó program (ami nem wellness)?

Figyelt kérdés

Párommal tervezünk nyaralást. Eddig majdnem minden utazásunkon esett az eső, szóval olyan helyekben gondolkozok ahol lehet mit csinálni rossz időben is.

Wellnessezni, fürdőbe járni mindketten utálunk.

Azon kívül mivel lehetne mondjuk egy teljes hetet eltölteni valahol rossz időben?


2023. máj. 5. 12:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%

Komoly gondok vannak. Olvastad a kérdésed? Ha ez a kérdésed, akkor, ami a legutolsó mondat, akkor azt kellene feltenned.

Kérdezni se tudsz, ez komoly szint. 🤦😂🤦

2023. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11

Arra való a leírás mező, hogy ne minden infót a fenti egy sorba kelljen belesűríteni. Új vagy az oldalon?

2023. máj. 5. 16:53
 13/26 anonim ***** válasza:
5%

12: arra való a kérdés, hogy ott kérdezd meg, amit akarsz. Ne a kifejtesben. Kevered a szezont a fazonnal. Ha új vagy: bármikor törölheted, ha elrontottad és megkérdezheted ami valójában tudni akarsz.

Már tudom, miert esik ott mindig az eső, ahová utazol, lassan én is besirok tőled. Tiszteletem annak, aki elvisel, pláne, mikor már az ég is rí. 😆

2023. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#13

Kb mióta elindult az oldal azóta nem preferálják ugyanannak a kérdésnek az újra és újra kiírását.

Jaja, mert az időjárás tudatos és pont velem foglalkozik. 🤦‍♀️


Amúgy ha már úgyis a nyakamon maradtál, elárulod végre hogy milyen nőket akarsz vinni valahova? :D

2023. máj. 5. 17:06
 15/26 anonim ***** válasza:
9%

Akkor meg egyszer, olvasd lassabban: kiírhatod még egyszer, még 1-szer, de ne, tehát; ne írd ki újra és újra. Mert tényleg nem preferálnak majd a végén. Nem bonyolult szó ez neked?


Ne foglalkozz az esővel meg a nőkkel, csak még jobban összazavar.

2023. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

“Korábbi kérdésedet ne írd ki újra!” (az oldal szabályzatából)


Itt te vagy az egyetlen aki összezavarodott.

2023. máj. 5. 17:15
 17/26 anonim ***** válasza:
13%

16: "újra es és újra"


Ja persze. Szövegértés: 1-es. Fogalmazás: 1-es. Ülj le fiam. Megbuktál.

2023. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#17

Mit nem értesz pontosan? “Újra” = egynél többször. (A 14-es válaszomban nyilván nem szó szerint idéztem a szabályzatot, mert nem hittem hogy szükséges)

2023. máj. 5. 17:25
 19/26 anonim ***** válasza:
5%

18: késő bánat, rosszul idézted a szabályzat. Ez megbocsáthatatlan.


Egynél többszöri ismétlés az újra? Mondom, hogy nem tudsz magyarul. Iskolába kellett volna jarni, nem múzeumokba :D


Először töröld az elrontott kérdést, butuska, utána írd ki a helyeset. Ne ismételd meg a hibásat. 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

2023. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Nem tudom eldönteni hogy nagyon unatkozol, vagy már megetted a hétvégi pörgető mókabogyót.


Mindenesetre szívesen olvasok ötleteket olyan helyekre/programokra amikkel EGY TELJES HETET el lehet tölteni, ahogy korábban is írtam. A kötekedésre már nincs időm. Szép hétvégét ☀️

2023. máj. 5. 17:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!