Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes országon belül...

Hova érdemes országon belül utazni, ahol van valami időjárásfüggetlen jó program (ami nem wellness)?

Figyelt kérdés

Párommal tervezünk nyaralást. Eddig majdnem minden utazásunkon esett az eső, szóval olyan helyekben gondolkozok ahol lehet mit csinálni rossz időben is.

Wellnessezni, fürdőbe járni mindketten utálunk.

Azon kívül mivel lehetne mondjuk egy teljes hetet eltölteni valahol rossz időben?


2023. máj. 5. 12:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Múzeumok
2023. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1

Egy hétig folyamatosan? :)

Múzeumban dolgozok, a nyaralásomon inkább távol lennék a “melótól” amúgy.

2023. máj. 5. 14:09
 3/26 anonim ***** válasza:
32%

Az egész programodat én állítsam össze? El is vigyem a nőt is helyetted. Meg még mit szeretnél? Nézni? :D

Szívesen.

2023. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3

Nőt? :D

Amúgy nem kell “összeállítani” semmit, de a kérdésem az volt hogy mivel lehet egy teljes hetet eltölteni.

2023. máj. 5. 14:34
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

"hogy mivel lehet egy teljes hetet eltölteni." Vagyis összeállítani a programot, mert ugye az egy program már unalmas volt az előbb is.


Elvárni, hogy más ismeretlenül tudja hol dolgozol: autizmus jele.



Nőt? Már eddig is több figyelmet kaptál, mint amennyit megérdemel ez a hozzáállás. Úgyhogy megbocsátom magamnak, hogy nem figyeltem. 😆

Jó nyaralást!

2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5

Sehol nem vártam el hogy bárki tudja hogy hol dolgozom. Bennem fel se merült hogy egy teljes hetet múzeumban töltsek…

Amúgy remélem tudod hogy az oldalon önkéntes a válaszadás. Ha túl megerőltetőnek érzed a válaszadást akkor természetesen nem kötelező. Semmit nem “várok el”, csak rendeltetésszerűen használom az oldalt.


De tényleg, milyen nőt akarsz helyettem bárhova vinni? :D

2023. máj. 5. 15:09
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Ugye azt tudod, hogy az önkéntes válaszadónak elmehet a kedve az önkéntes segítségtől ilyen kérdezői attitűd kialakulása esetén. Ennyi volt a részemről.
2023. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hála az égnek. További kellemes kötekedést valahol máshol 🙋‍♀️

(Amúgy segítséghez eleve nem volt kedved mert elsőre se a kérdésre válaszoltál, ne játszd a szegény áldozatot)

2023. máj. 5. 15:39
 9/26 anonim ***** válasza:
13%

A saját szöveged nem érted.

Hová ? - múzeumokba.

Sikerült szétverned a saját kérdésed. Gratulálok. Te vagy áldozat, a saját magadé.

2023. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Tanulj már meg olvasni!! “ mivel lehetne mondjuk egy teljes hetet eltölteni valahol rossz időben?” - várom hogy melyik múzeumban lehet szerinted EGY TELJES HETET eltölteni, ahogy az eredeti kérdésben szerepelt. A Louvre talán alkalmas erre, de mint írtam, belföldre mennénk.
2023. máj. 5. 16:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!