Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon vannak még...

Magyarországon vannak még olyan nagyobb teruletek,helyek az erdőkben vagy máshol amit nehéz megkozeliteni és térerő is hiányzik?Olyan hely ahova nem ér el a társadalom és a 21sz ?

Figyelt kérdés
Bakony Mecsek Mátra Vértes eggyes helyei vagy a fertő tó nádas rengetege közül valahol van még olyan hely ami igazán vadon?

jan. 1. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Az ország keleti fele pont ilyen. Még sok helyen városban sincs térető. A teló sokszor hamarabb fog be román hálózatot mint magyart.
jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De az nem.eppen vadon amire gondolsz .


Én ilyen igazi vadonra gondolok mint usaban.

jan. 1. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szerinted is csak az USA-ban van akkor meg is válaszoltad a saját kérdésed.
jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megközelíteni és nincs térerő, ilyen sok helyen van.

De erdőművelés, földművelés ezeken a helyeken is van.


A Bükkben van egy kis területen "őserdő", ami kb. 150 éve érintetlen. De ide csak engedéllyel szabad bemenni.

jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis engedellyel. Turistaut vezet at rajta. De ott spec van terero. A bukk szerintem a legvadabb vadon nalunk de szinte mindenhol van térerő.
jan. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Császártöltés, vörös mocsár. Nincs messze a civilizáció, de a szálláson is nulla térerő volt Kiscsalán.
jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barlangokat tudom még javasolni. Ott térerő garantáltan nincs és általában a megközelítés sem egyszerű.

Bár a többségük csak engedéllyel látogatható.

jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kék túra keleti országrészben van pár kies helym
jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én komarom esztergom megyei vagyok ide inkább a Bakony van közel vagy pl ma autoztam kisber kornyeken ott is vannak ilyen neve sincs faluk tanyák és olyan utak hogy féltem baja lesz a kocsinak.30km van arrébb mint a lakohelyem.de teljesen más környezet ez még tud lepni.


Vertesben szoktam túrázni elég kicsi a bakonyhoz képest de viszonylag egységes erdőseg nincs szettagolva.


Szlovákia is játszik nekem mert még mindig közelebb van Selmecbanya környéke hozzám mint a román határ.karpatok között csak van ilyen hely

jan. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!