Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Meddig lehet felmenni a...

Meddig lehet felmenni a halászbástyához autóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövö hétvégén szeretnék felmenni a halászbástyához, de szeretném elvinni az anyukámat is, viszont nem jó a térde , ezért nem szeretném hogy sokat sétáljin, hol lehet a halászbástya közelében parkolni? Illetve meddig lehet feljutni autóval?

febr. 3. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Halászbástya aljáig fel lehet menni autóval, a lépcsőkig. De gondolom ott szinte esélytelen, hogy legyen parkoló.
febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemehetsz a Várba, de negyed óra után fizetős.


Nagyjából a Mátyás templomnál tudsz reálisan parkolni.

febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És horror összeg a parkolás. Busszal szerintem könnyebb. Megállója van a templomnál. Jegyet talán lehet online is venni. Bár az csak akkor kellene, ha felmentek a lépcsőn. Az meg nem térdbarát

De mellete is szép a kilátás. A templomba is kell belépő. Azt is jobb előre megvenni interneten. A pénztárnál hosszú sor szokott lenni.

febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb BKV -t választani, kb 50 méter a 16os busz megállója
febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Persze, tök jó a busz, csak az a Moszkva térről megy, meg talán a Deák térről. Egyik helyen sem tudsz parkolni, csak messzebb és arany árban.

Én felmennék a Várba.

[link]

Itt azt írják, hogy célforgalomba behajthatsz. Negyed óra ingyenes, utána az első óra a védett övezeti alapdíj, amire azt találtam, hogy személyautóra 600 Ft, 1 órán túl pedig 1,5x-öse, azaz 900 Ft/óra. Szerintem nem olyan horror.

Annyi, hogy ugyanazon a kapun kell kihajtanod, ahol bementél.

febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!