Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennétek Balatonra nyaralni...

Mennétek Balatonra nyaralni ha jóval olcsóbb lenne mint külföld?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is inkább külföldre mennétek?

ápr. 13. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp külföld
Balaton
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Vízhez sehová nem mennék, de a Balaton annyira pocsolya, hogy az eleve kiesik. Ez viszont még közel sem jelenti, hogy külföldre kell menni - nem csak a Balaton meg külföld létezik
ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy érted nem szereted a természetes vizet? Milyen helyek vannak amik szerinted jók?
ápr. 13. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már voltam. Számomra már nem nagy élmény. Külföldi nyaralást választanám mindenképp.
ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem a természetes vizet nem szeretem, hanem a vizet mint nyaralási formát.

Megőrülnék, ha azzal kellene tölteni az idömet, hogy fekszem a napun vag áztatom magam valami vízben, unalmas és értelmetleg, emellett fárasztó is lenne egész nap unatkozni

ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es Értem.

Bár a Balatonon a víz lényeg, de a napozáson, fürdésen kívűl gondolom más programok is vannak, pl hajózás, jet ski, sok buli Siófokon stb, a "víz", az csak egy téma, vagy körítés ami megadja az alap hangulatot és sok féle módon kihasználhatod, úgy mint amikor kimész külföldre tengerhez, ott is van rengeteg egyéb tevékenység. Én is unatkoznék ha egész nap csak a parton lennék, fürdenék, max 1-2 napig bírnám.

ápr. 13. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
4-s vagyok, én kifejezetten az aktív nyaralást szeretem, hegyi túrák meg hasonló. De mindenki azt csinál nyaraláskor, ami neki tetszik.
ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjama a Balatonnal, kulfold a meno
ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a mediterrán feeling miatt utazom nyáron, ezt a Balaton nem tudja egyelőre teljesíteni.
ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Megyek a Balatonra is, és külföldre is.
ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Is-is
ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!