Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennétek Balatonra nyaralni...

Mennétek Balatonra nyaralni ha jóval olcsóbb lenne mint külföld?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is inkább külföldre mennétek?

ápr. 13. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennétek Balatonra nyaralni ha jóval olcsóbb lenne mint külföld?

Igen, mindenképp. Nem Magyarországon élunk, de szeretjuk a Balatont és kornyékét, bár inkább kulfoldre megyunk, de 1-2 évente el szoktunk menni pár napra. Amugy szomoru, hogy a magyarok nem értékelik, amilyuk van, pedig Magyarország nagyon szép hely.

ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy nem. Azért megyek nyaralni mert a) új helyre szeretnék menni, b) olyan helyre szeretnék menni amit szeretek. Fenn állni az Akropolisz tetején, vagy egy Las Vegasi kaszinóban játszani nem ugyanaz mint 1 hét a Balatonon meg akkor se ha 20 000 ft-ba kerülne.
ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 nap után unalmas az a nagy bányató.
ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy Balaton, meg külföld. A Balatonon is van drága, meg olcsó szállás, külföldről nem is beszélve.

Mi megyünk a Balatonra, nagyon szeretem.

ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel én nem járok vagy legalábbis még nem jártam külföldre és így is ki lehet hozni olcsóbban a Balatont, így Balaton. Vagy ha nem is Balaton, akkor Velencei-tó vagy teljesen alternatív más hely.

Már ha csak a külföldi utazást és hotelt vesszük alapul, onnantól is drágább. Nem tudom, hogy hogyan lehet ezt így gondolni. Meg lehet úgy is oldani, hogy kikeresem az olcsó és mégis jó helyeket. Példának okáért Balatonalmádi tele van normális árú jó éttermekkel. Ez nem szűkölködés, csak leleményesség.

máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Még Siófokot is ki tudnám hozni a 300-E alatti fizetésemből jól belakmározva. Tavaly nyáron oda leruccantam délelőttkor és estére hazajöttem.
máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!