Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy nyugat magyarországi...

Egy nyugat magyarországi embernek Bécs gyakrabban látogatott város mint Budapest? Többet járnak ki mint pl egy keleti részben élő akinek végül is csak az van közel. Sőt még az is majdnem 3 óra a határól. Fontosabbnak érzitek mint Pestet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 00:55
 1/3 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ (ki hol dolgozik, hol vannak ismerősei rokonai, stb. Én a nyugati határon élek, de egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor voltam Bécsben, (más kérdés, hogy Ausztria közelebbi városaiba többször megy az ember vásárolni például). Budapesten viszont nagyon sokszor voltam.
2011. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Mosonmagyaróváron laknak rokonaim, Budapestre van, hogy egy évben egyszer sem jönnek, Bécsbe viszont minden hónapba kimennek.
2011. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Zalaegerszegen élek, de Budapesten sokkal többet járok. Vásárolni viszont gyakran kimegyünk, mert olcsóbb. Egyetemre Bécsbe készülök egyébként.
2011. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!