Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk osztálykirándulásra?

Hova menjünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Mi egy 11. -es osztály vagyunk és ez az utolsó év hogy eltudnánk menni osztálykirándulásra valahol. Békés megyeiek és valami olcsó de szuper helyre szeretnénk elmenni.Tudnátok nekem néhány ötletet adni hogy hova tudnánk elmenni?
2011. ápr. 7. 14:32
 1/4 anonim válasza:
0%
A pokol mélyére.
2011. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen egy gyökér ember vagy már bocs!!Nem tom ki írta a kommentet de....! Normálisan tettem fel egy kérdést ha nem tudsz rá értelmes választ adni akkor inkább ne is válaszolj!.ö..ög!!
2011. ápr. 13. 15:56
 3/4 Friend Joshi válasza:
0%

szerintem is oda kéne... na de viccet félretéve:

a pokol mélyére !!

2011. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom egyes emberek intelligencia szintje a nulla alatt van de valahol nagyon mélyen!Nem értem mért kell ilyen bunkónak lenni...ha nem tudsz rá normális választ adni akk inkább tartsd meg a véleményedet és ne írj semmit!Kö...g g...i!!!!!
2011. ápr. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!